.

Milay Cyrus

19. října 2008 v 11:23 | lena |  Miley Cyrus alias Hannah Montana
MILEY CYRUS

,,NEPÍŠU SI DENÍČEK,PÍŠU PÍSNIČKY."

DVĚ RŮZNÉ PODOBY,DVĚ RŮZNÁ JMÉNA,DVA RŮZNÉ ŽIVOTY,DVA RŮZNÉ STÁTY,A PŘITOM JEN JEDNA DÍVKA.TO VŠECHNO PATŘÍ K ŠESTNÁCTILETÉ HVEZDĚ DISNEY CHANNELU,KTEROU ZNÁTE JAKO BLONDATOU HANNAH MONTANA.VA SKUTEČNOSTI SE VŠAK JEDNÁ O HNĚDOVLASOU MILEY CYRUS(ČTI MAJÍ SAJRUS).A PRÁVĚ TA SE CHCE STÁT JEŠTĚ SLAVNĚJŠÍ NEŽ JEJÍ DRUHÁ ,, JÁ".KDO VLASTNĚ JE MILEY CYRUS?

TATÍNKOVA HOULČIČKA,NEBO HVĚZDIČKA??
NEBO SNAD OBOJÍ?

Od dětství kráčí ve stopách svého otce,slavného country zpěváka Billyho Ray Cyruse.jen co získala první zkušenosti před kamerou účinkovávím v reklamách,tatínek ji angežoval do vlastního seriálu.Pod jeho dohledemse vypracovala na zářící dětskou hvězdu.A to jak hareckou,tak pěveckou.Díky vrozenému talentu ve svých 14 letech bez potíží vyhrála konkurz na show nazvanou Hannah Montana.Jde o příběh dívky, která žije dvojím životem- v soukromém životě úplně običejná dívka je zároveň slavná zpěvačka.Kromě rodiny a nejbližších přátel nikdo nic neví jen díky šikovné změně image.Pořad v produkci Disney se díky skvělé Miley Cyrus velmi brzi stal nejpopulárnější show velkého giganta dětské mediální zábavy.

Díky tomu Miley začala dostávat stále více příležitostí k seberealizaci. Kromě účinkování v TV show psala pro svou Hannah písničky, které postupně vyšly na několika sountracích.

Mylie Cyrus je určitě velmi nadaná dívka s velkým uměleckým potenciálem.Je však otázka,jestli by se dokázala prosadit bez jejího vlivného tatínka.
Proto se hodně mluví o tatínkově holčičce. N druhou stranu nutno uznat,že kdyby nebyla ta talentovaná,samotný vliv slavného tatínka by jí příliš nepomohl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama